annons
1971 • Uddevalla

Forsbergsliden - Misterödsvägen - Kommer ut bakom gamla Misteröd - Runt kyrkan - Runt Gregarts - VC - Undavägen - Forsbergsliden

Söndag 5 augusti 2012 18:52

Löpning - Distans
VerktygKopiera passetRadera passet
Kopiera extra data
Vill du radera detta träningspass?
Till en början var det tungt för att sedan bli skönt och jätte tungt igen. Syns på pulsen att min kropp inte fått tillräckligt med sömn. Ett återkommande fenomen när jag inte sovit tillräckligt har jag kommit på!
6,74 km
Distans
44:14
Tid
6:34 min/km
Snitt
145
Snittpuls
210
Maxpuls

Senaste passen på rundan

Detta är enda passet på rundan, visa detaljerad info

Gilla passet

Gillas av helen

Kommentarer

helen - 6 augusti 2012
Jobbat nat`? Det fenomenet har jag oxå lagt märke till. Tänk att så mkt kan påverka träningen. Det är nog som Ida sa att man måste vara stark för att springa och det är på många sätt man måste vara stark.
helen - 6 augusti 2012
Men herregud. Hade du maxpuls på 210. Det är galet. Spurtade du? Har du legat så högt förut?
Madeleine Andersson - 8 augusti 2012
Nä jag spurta inte, de känns precis som hjärtat får ett spel i några sekunder ibland minuter det händer oftast när jag är trött. Efter träningen är jag takycard i 1 dygn ungefär.
annons