annons
Löpning Kläder, Skor & Prylar 3 inlägg 1746 visningar
#1
Kristoffer
1980 • Göteborg
5 oktober 2012 - 19:02

Shopping i London

Såg tråden om shopping i Dublin och blev inspirerad.

Ska till London om några veckor för att springa halvmaran Run To The Beat. Tänkte att det kanske kan köpas lite ny löparutrustning samtidigt.

Det jag minns från när jag var där förra gången är Nike Town på Oxford Street och även en Asics-butik precis i närheten. Då var jag ny i löparsvängen så jag rekade inte så mycket innan.

Någon som har några bra tips på prisvärda butiker med bra utbud av löparkläder och skor i London?
Gilla
#2
1974 • Gävle
5 oktober 2012 kl 22:56
Sök på London i forumet så hittar du tips,det var nån som frågade samma sak för någon vecka sen,tror tråden hette london bara om jag inte minns fel..
Gilla
#3
1967 • Skarpnäck
6 oktober 2012 kl 01:44
Prisvärt är det på Lillywhites på Picadilly circus, köpte New balance i somras, jättenöjd!!, massor av märken på special offer, ca 40-50% billigare, skall köpa ett par till när jag åker i slutet av nov igen, för vem vet när man kommer dit igen......, shop til U drop;)
Gilla
Endast registrerade medlemmar kan posta inlägg till forumet. Registrera dig här eller logga in ovan.
annons